https://bunny-wp-pullzone-hf7psmp7b0.b-cdn.net/wp-content/uploads/2023/09/DSC4590-scaled.jpg

O nás

Členové Teamu CoolSkates se věnují inline bruslení a freestyle slalomu více než 15 let, včetně činnosti na závodech a reprezentace České republiky a v průběhu let se staly nejen kvalifikovanými trenéry, ale také mezinárodními rozhodčími soutěží Inline freestyle.

Tyto zkušenosti předáváme dál, kdy v průběhu školního roku pořádáme kroužky pro děti s výukou freestyle slalomu, workshopy a také lekce pro začínající inline bruslaře všech věkových kategorií.

Během letních prázdnin organizujeme oblíbené příměstské tábory - INLINE KEMP - s intenzivním tréninkem inline bruslení, doplněným o zábavné aktivity, hry a soutěže.

Naše tréninky jsou známé pro přátelskou atmosféru a individuální přístup, který je uzpůsoben úrovni a potřebám každého účastníka, tak aby se každý mohl zlepšovat.

Inline Freestyle

Inline freestyle je poměrně mladý a rychle se rozvíjející sport; zjednodušeně řečeno je to inline bruslení mezi kelímky - od improvizace a choreografií až po rychlostní soutěže a skoky do výšky.

Obsahuje 6 disciplín - Freestyle Battle (improvizace), Freestyle Classic a Pair Slalom (připravené choreografie), Speed Slalom (rychlostní disciplína), Free Jump (skok do výšky přes laťku) a Slides (). Každý si může vybrat disciplínu, která je mu nejbližší nebo jich může kombinovat více.

Nemusíte se vzdávat bruslení v zimních měsících, protože tento sport je vhodný jak pro venkovní bruslení, tak i pro bruslení v hale. Dětem i dospělým pomáhá v dobrém rozvoji jejich fyzické kondice, protože zapojuje celé tělo, posiluje svaly, zlepšuje stabilitu a koordinaci.
https://bunny-wp-pullzone-hf7psmp7b0.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/02/DSC0406-scaled.jpg
https://bunny-wp-pullzone-hf7psmp7b0.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/02/JPEG-Full-size-highest-quality-JPEG-Quality-100-CB1D20CD-573B-4990-8C5D-078FD6A0F90D-1.jpg

Náš cíl

Našim cílem je nejen naučit děti a dospělé techniku a dovednosti inline bruslení, ale také podporovat zásady bezpečného bruslení, fair play a sport bez dopingu.

Chceme, aby si naši účastníci vytvořili pozitivní vztah k pravidelnému pohybu a zdravému životnímu stylu. Každý pokrok je pro nás důležitý a každého účastníka povzbuzujeme a podporujeme v jejich dalším rozvoji.

Pravidelně se účastníme tuzemských i zahraničních soutěží spadajících do mezinárodního žebříčku World Skate. Tuzemské soutěže Czech slalom series navíc sami pořádáme. Díky soutěžní činnosti máme možnost cestovat po celé Evropě, čímž dětem otevíráme nové příležitosti k navazování přátelství se zahraničními bruslaři a rozvíjení jazykových schopností.

Jsme členy České unie kolečkových sportů - sekce Inline Freestyle. Vedoucím teamu CoolSkates je Alena Miketová, která jsou současně prezidentem sekce Inline Freestyle České unie kolečkových sportů a také reprezentačním trenérem České republiky.

Seznamte se s týmem CoolSkatesNaši bruslaři...

https://bunny-wp-pullzone-hf7psmp7b0.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/03/Lucie-Pavlickova-1.jpg

MICRO DELTA FORCE IILucie Pavlisková 🇨🇿

Nejlepší umístění ve World Skate
28. místo - Freestyle Battle
junior women
🥇 4
🥈 2
🥉 0
https://bunny-wp-pullzone-hf7psmp7b0.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/03/Laura-Brezinova.jpg

MICRO DELTA X Laura Březinová 🇨🇿

Nejlepší umístění World Skate
56. místo - Freestyle Classic
junior women
🥇 0
🥈 0
🥉 1
https://bunny-wp-pullzone-hf7psmp7b0.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/03/Karolina-Konarikova.jpg

MICRO DELTA FORCE IIKarolína Koňaříková 🇨🇿

Nejlepší umístění World Skate
28. místo - Free Jump
senior women
🥇 1
🥈 0
🥉 1
Lucie Halamkova

MICRO DELTA FORCE IILucie Halámková 🇨🇿

Nejlepší umístění World Skate
7. místo - Freestyle Battle
senior women
🥇 2
🥈 2
🥉 1
https://bunny-wp-pullzone-hf7psmp7b0.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/03/Klara-Pitlitckova.jpg

-Klára Pytlíčková 🇨🇿

Nejlepší umístění World Skate
43. místo - Freestyle Classic
junior women
🥇 0
🥈 1
🥉 1
https://bunny-wp-pullzone-hf7psmp7b0.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/03/Lukas-Vykydal.jpg

MICRO DELTALukáš Vykydal 🇨🇿

Nejlepší umístění World Skate
32. místo - Freestyle Battle
junior men
🥇 0
🥈 0
🥉 2
olomouc
dronemonkey
Nadroni
sjs photography
Czech Skate
coolskates
worldskateCopyright © 2023-2024, CoolSkates.cz, All Rights Reserved